zebra tc55

Zebra TC55 El Terminali

TC55 İLE VERİMLİLİĞİ VE MÜŞTERİ HİZMETİNİ ARTIRIN

Personeliniz işi yapabilmek için gerçek zamanlı verilere güçlü, güvenilir ve uzaktan erişime ihtiyaç uyar. Kişisel akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar cazip ve kullanımı kolay olabilse de, günlük iş kullanımı için gereken dayanıklılığa veya işlevselliğe sahip değildir.

Cep boyutundaki tam dokunmatik TC55 Dokunmatik Bilgisayar bunların tümüne sahiptir. TC55, popüler kişisel cihazların en yeni teknolojik gelişmelerinden, estetik albenilerinden ve kullanım özelliklerinden faydalanır. Fakat tüketici sınıfı emsallerinden farklı olarak, veri yakalama özelliklerini de entegre etmiştir.

TC55, endüstriyel ortamların eskime ve yıpranma şartlarına dayanacak şekilde üretilmiştir; dolayısıyla sahada yenilmesi zordur. Daha az arıza demek, daha az hizmet dışı kalma süresi ve en önemlisi, daha fazla verimlilik ve karlılık demektir.

FİRMALAR İÇİN TASARLANMIŞ KİŞİSEL TARZDA BİLGİSAYAR

Çalışanlarınız işi yapabilmek için sahada kritik öneme sahip iş uygulamalarına ihtiyaç duyar. İş için kullandıkları cihazın her bakımdan kendi kişisel akıllı telefonları gibi küçük, zarif ve kullanımı kolay olmasını isterler. Fakat günümüzün akıllı telefonları, işiniz için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sağlamaktan çok uzak.

TC55 — her şeyi bir arada sunan, cep boyutunda tam dokunmatik bilgisayar. Akıllı telefon ergonomisi ve şık görünümü. Ticari dayanıklılık. Ve personelinizin daha akıllı çalışmak — ve müşterilerinize daha iyi hizmet vermek — için ihtiyaç duyduğu tüm ticari işlevsellik. İşte TC55. Kurumsal amaçlı üretilmiş, çalışanlarınız için tasarlanmıştır.

KULLANIM ALANLARI

  • Perakende
  • Saha mobil çözümleri