Voyager 1400g

Honeywell Voyager 1400g Barkod Barkod Okuyucu

Voyager ™ 1400g yükseltilebilir tarayıcı, bölgenizdeki görüntülemeyi kendi hızınızda ve en uygun maliyetli şekilde artırmanızı sağlar. Bugün 1D sürümünü satın alın ve veri yakalama ihtiyaçlarınız geliştikçe, gelecekteki herhangi bir noktada PDF ve 2D barkod taramasını etkinleştirmek için uygun maliyetli bir yükseltme seçeneği sunun.

Birçok endüstride, 2D barkodlama yeni standart haline geliyor. 2 boyutlu bir kodda çok daha fazla veri tutulması mümkün olmakla kalmaz, aynı zamanda hükümet düzenlemeleri ve tedarikçi görevlileri de benimsenmelerini gerektirir.

Şirketler aynı zamanda, günümüzde veya yakın gelecekte, alan tarama teknolojisine ihtiyaç duyan yeni trendleri, ek tarama donanımı satın almaya gerek kalmadan ya da daha düşük tarama performansına ihtiyaç duymadan kullanmak istiyor.

Voyager 1400g kablolu tarayıcı, işletmelerin alan görüntülemeyi kendi hızlarında ve en uygun maliyetli şekilde kullanmasını sağlar.

Voyager 1400g tarayıcı, doğrusal barkodların çok yönlü okunmasını ve ayrıca satın alma sırasında veya veri yakalama ihtiyaçlarınızın gelişmesi sırasında PDF ve 2D barkod taramasını etkinleştirmek için cihazların uygun şekilde yükseltilebilmesini sağlar.

Ve sadece doğrusal ve 2D barkod okuma yeteneğine ihtiyaç duyanlar için, Voyager 1400g ideal bir çözümdür.

Gelişmiş görüntü yakalama ve işleme uygulamaları gibi ek alan görüntüleme özelliklerini hariç tutarak Honeywell, agresif lineer ve 2D taramaları cazip bir fiyatla sunarken maliyetleri de düşük tutabiliyor.

Voyager 1400g tarayıcı, tabanca şeklindeki Voyager 1450g (kablolu) ve 1452g (kablosuz) tarayıcılarımızla birlikte, günümüzde alan görüntüleme teknolojisinin çok yönlülüğünü gerektiren veya gelecekte buna ihtiyaç duyan işletmeler için mükemmel bir değer.