Honeywell Tecton CS El Terminali

Tecton ™ CS Mobil Bilgisayar, yoğun tarama için yeterince hafiftir, ancak son derece soğuk ortamlarda çalışmak için yeterince dayanıklıdır – -22 ° F (-30 ° C) kadar düşük. Bu cihaz dahili ısıtıcılar ve ekran buz çözücüleri içerir. Ve özel pil paketleri, operatörlerin soğutulmuş ortamlarda ve dışarıda dolaştıkça kullanım ömrünü ve kullanılabilirliğini optimize eder.

Soğuk bir ortamda vardiyalı çalışmak zorludur. Mobil bilgisayarınız, -22 ° F (-30 ° C) kadar düşük sıcaklıklarda çalışma zorluğuna mu? 

Tecton CS sağlam mobil bilgisayar gitmeye hazır.

MX7CS modelimizin devamı niteliğindeki Tecton CS cihazı, yoğun tarama gerektiren, ancak aşırı soğuk ortamlarda çalışabilecek kadar hafif. Soğuk zincir bilgisayar liderliğini alır ve mevcut Microsoft® Windows® Mobile 6.5 veya CE 6.0 işletim sistemini çalıştıran hızlı bir PXA 320 işlemci ile turboşarj eder.

Tecton CS mobil bilgisayarı, sahada kanıtlanmış özelliklerinden ödün vermeden gelişmiş performans sunar. Düşük sıcaklıklı piller ve özel ısıtmalı elekler ile tasarlanan Tecton CS mobil cihazı, sıcak yaz aylarında bile yoğuşmadan arındırılmış olarak dondurucudan tekrar çekmeceye doğru hareket eder.

Cihazın arkadan aydınlatmalı tuşları ve karanlık köşelerde parlak bir ekran görünürlüğü. Ve Tecton CS mobil bilgisayarın hiçbir zaman kurutucu paketi veya ısıtmalı bagaj pili değiştirmesi gerekmez – tüm yıl boyunca verimliliğinizi en üst düzeye çıkarır.

Ayrıca, Tecton CS mobil bilgisayarı, kullanıcılarınıza ve süreçlerinize uyacak şekilde, MX7CS aksesuar portföyümüzle geriye dönük uyumluluk sağlayarak özelleştirebilirsiniz.