SR61

Honeywell SR61 Barkod Okuyucu

SR61-1D tarayıcı, ultra sağlam bir pakette size güvenilir lineer tarama sağlar. Endüstriyel ve askeri özellikleri aşacak şekilde test edilmiştir. Bu, toz, nem veya aşırı sıcaklıkların sabit olduğu ve çalışma süresinin kritik olduğu zor ortamlarda bu sağlam gövdeli iş akışı aracına güvenebileceğiniz anlamına gelir.

SR61-1D el tipi barkod tarayıcı, kullanımı kolay, ergonomik ve hızlı, sağlam bir performans sunar. Doğrusal alan görüntüleyici veya lazer tarama motoru arasında seçim yapın. Her ikisi de endüstriyel uygulamalarda verimliliği artırmak için neredeyse tüm 1D barkod sembolojilerinin hızlı taranmasını sağlar. Her iki tarama motoru da saniyede 200 taramadan daha büyük bir değere sahip olup, servis noktası uygulamaları için ihtiyacınız olan hızlı performansı size sunar.

SR61-1D tarayıcı ayrıca, aygıtın esnekliğini artıran ve mevcut uygulama altyapınızla kusursuz entegrasyon sağlamanıza yardımcı olan veri işleme desteği (veri ayrıştırma) gibi gelişmiş özellikler de sunar.

Bağlı veya Bluetooth kablosuz dahil olmak üzere çoklu tarama yapılandırmalarında, SR61 doğrusal tarayıcı ortamınıza uyarlanabilir – ister belirli barkod sembolojilerini okumak ister zayıf kaliteyi veya hasarlı sembolleri çözmeyi içeriyor olsun.

Eski 1D barkod sembolojilerinin yanı sıra GS1 gibi günümüzün en yaygın kullanılan 1D sembolojileri için destek, zorlu uygulamalarınızda güvenilir performans sağlar.

SR61 serisinin tüm SR61 serisi tarayıcıları gibi, endüstriyel ve askeri standartları aşan yüksek etkili bir gövde ve katı hal tasarımına sahiptir. Toz, nem veya aşırı sıcaklıkların norm olduğu zorlu ortamlarda iyi performans göstermek için buna güvenin.