Solaris 7820

Honeywell Solaris 7820 Barkod Okuyucu

Solaris ™ 7820 eller serbest, dikey mini slot lazer tarayıcı, yüksek yoğunluklu barkodları herhangi bir açıdan agresif bir şekilde tarayabilen eşsiz bir özellik seti ile üretkenliği artırır. Kolaylık, ilaç, uzmanlık, likör ve marketler de dahil olmak üzere küçük eşya, yüksek hacimli perakende ortamlarında bulunan mevcut tüm muhafazalara kolayca sığar.

Sistem çıkışını arttırmak ve toplam sahip olma maliyetini düşürmek için tasarlanan Solaris 7820 eller serbest çok yönlü lazer tarayıcı, küçük ölçekli, yüksek hacimli perakende ortamlarında yerinde servis maliyetlerini ve duruş sürelerini azaltır.

Solaris 7820 tarayıcı, geniş bir alan derinliğine ve gelişmiş kod çözme yazılımına sahiptir, böylece kasiyeriniz, barkodun yönelimi veya baskı kalitesi için en az endişeyle ilk geçişteki tüm standart barkodları tarayabilir.

Diğer benzer cihazların aksine, 7820 tarayıcısı ayrıca hızlı, kolay sorun giderme sağlayan ve arıza sürelerini kısaltan görsel bir teşhis göstergesi de içerir.

Yatırımınızı korumak için, tarayıcı, entegre bir RF EAS anteni ve Checkpoint veya Sensormatic ile kilitleme gerçekleştirme özelliği ile standart olarak gelir.

Solaris 7820 tarayıcısı, el tipi tarayıcı veya harici ölçek için tek bir iletişim noktası sağlayan çok işlevli bir RS232 yardımcı bağlantı noktasıyla kendini sahadan ayırır. Ayrıca, tarayıcı, tezgah veya duvara monte edilen işlevler için iki esnek kutuplu standdan biriyle gelir.

Zorlu ortamlar için 7820 tarayıcının isteğe bağlı güçlendirilmiş koruyucu penceresini alabilirsiniz.