hyperion 1300g

Honeywell hyperion 1300g Barkod Okuyucu

Hyperion ™ 1300g doğrusal görüntüleyici barkod tarayıcı, tarama yoğun ve hafif endüstriyel uygulamalar için idealdir. İdeal bir performans dengesi, ergonomi ve sınıfının en iyi dayanıklılığı (sağlam-yeterince çekiç-tırnak-çivi gibi) içerir. Yıllarca sorunsuz, işe baştan sona bir performans için, Hyperion 1300g tarayıcı bir tanesi.

Mükemmel performans, çok yönlülük ve dayanıklılık sunmak için Hyperion 1300g doğrusal görüntüleme barkod tarayıcısını ürettik.

1300g tarayıcı, kullanımı hızlı ve sezgiseldir. Daha da iyisi, özel tarayıcıları satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Bunun nedeni, 1300g tarayıcının 13 mil barkodu 45,7 cm (18 inç) ve 3 mil kadar küçük yüksek yoğunluklu barkodları okumanıza izin vermesidir .

Ayrıca, hiçbir hareketli parça kullanılmadığında, Hyperion 1300g tarayıcı piyasadaki en zorlu genel tarayıcılardan biridir – bu yüzden sert, hatta çivi çakabilirsiniz!

Agresif tarama performansına ve genel dayanıklılık sağlayan el tipi bir doğrusal tarayıcıda olağanüstü dayanıklılığa değer verirseniz, Hyperion 1300g tarayıcı bir tanesidir.