Genesis 7580g

Honeywell Genesis 7580g Barkod Okuyucu

Genesis ™ 7580g, tüm standart 1D, PDF ve 2D barkodların kodunu çözmek için tasarlanmış ilk sunum alanı görüntüleme tarayıcısıdır. Devrim niteliğindeki görüntüleme teknolojisi, zarif ve aynı zamanda dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Adaptus ™ Imaging Technology 6.0 tarafından güçlendirilen 7580g tarayıcı, çığır açan performansı çok yönlü bir form faktörüne dönüştürür.

Üretim, sağlık, perakende satış noktası ve diğer iş akışı ortamları genellikle karışık barkod uygulamalarını içerir. Kuruluşunuz aynıysa ve eller serbest, sunum taramasından yararlanırsanız, Honeywell sadece çözüm: Genesis ™ 7580g alan görüntüleme tarayıcısıdır.

Basitçe söylemek gerekirse, Genesis 7580g tarayıcı, yüksek bir başarıdır. Tüm standart 1D, PDF ve 2D kodlarının kodunu çözmek için tasarlanmış dünyanın ilk sunum alanı görüntüleme tarayıcısıdır.

Adaptus Görüntüleme Teknolojisi 6.0 tarafından güçlendirilen Genesis 7580g, görüntüleme çözümleri için endüstri standartlarını yeniden tanımlamaktadır. Hatta cep telefonu ekranları gibi yüksek yansıtıcı yüzeylerde barkodların agresif bir şekilde okunmasını sağlar.

Patentli CodeGate ™ teknolojimiz, bir aktivasyon düğmesiyle birlikte menü tarama ve diğer hedeflenen tarama uygulamalarınızı destekler.

Üç ek patentli teknoloji, Genesis 7580g tarayıcının eşsiz özellik setini artırıyor:

  • Korumalı LED’ler, diğer alan görüntüleyicileri arasında yaygın olarak yanıp sönen yoğunluğu en aza indirir.
  • CodeSelect ™, cihazın tek bir flaşta 15 barkodu ve önceden belirlenen herhangi bir sıradaki çıktı verilerini yakalamasını sağlar.
  • TotalFreedom ™, kod çözme ve biçimlendirme eklentileri Genesis 7580g doğrudan yüklenmesine izin hızla tescilli veya yeni geliştirilen sembolleri destekleyecek işletmeler sağlayarak tarayıcı işlevselliğini genişletir.