CT40

Honeywell CT40 El Terminali

Android ™ ve Mobility Edge ™ platformu üzerine inşa edilen Dolphin ™ CT40, işletmelerin sorunsuz bir müşteri deneyimi ve iş akışları hızlandırmasına yardımcı olmak için tasarlanmış perakende, hafif T & L ve DSD uygulamaları için şık, kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir cihazdır. Satış tabanı, arka oda envanter yönetimi, mağaza içi satış ve mağazadan teslim alma veya teslimat için sipariş toplamada envanter araması.

Günümüzde perakendeciler, değişen tüketici satın alma modelleri ve sonuçta her yönüyle kanalın yerine getirilmesi talepleriyle büyük zorluklarla karşı karşıya. Her ne kadar dijital tatmin büyüyor olsa da, bugün perakende satışların% 90’ından fazlası hala bir tuğla ve harç deposunda gerçekleşiyor. Bu da işletmelerin iş deneyimlerini kolaylaştırmak ve müşteri deneyimini iyileştirmek için mobil cihazlara sahip yüksek mobil çalışanlara yetki vermelerini zorunlu kılıyor. .  

Dolphin CT40 mobil bilgisayarı tanıtmak. Perakende mağaza iştirakçileri ve diğer son derece hareketli çalışanlar için tasarlanan hafif, ergonomik Dolphin CT40 cihazı, satış alanında, arka odada, depoda ya da teslimat sırasında çalışan verimliliğini artırmaya yardımcı olan şık ve şık bir kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir cihazdır .

Honeywell’in Mobility Edge platformu üzerine inşa edilen Dolphin CT40 mobil bilgisayar, Android Nougat’tan Android Q’ya kadar dört nesil Android’e yükseltilebilen, daha düşük bir toplam TCO sağlayan ve müşteri yatırımını en üst düzeye çıkaran genişletilmiş bir ürün yaşam döngüsü sunuyor. Mobility Edge gelişmiş kurumsal yaşam döngüsü araçları, şirketlerin uygulamaları bir kez test etmesine ve doğrulamasına izin verir; kuruluş genelinde dağıtımları hızlandırmak; cihaz performansını optimize eder; yazılım güncellemelerini, eğitimi ve bakımı basitleştirin; ve genel ürün kullanım ömrünü uzatın.    

Geniş bir Honeywell bağlantılı uygulama, üçüncü parti yazılım ve kapsamlı bir aksesuar portföyü ile uyumlu olan Dolphin CT40 mobil bilgisayar, yalnızca bir donanım cihazından daha fazlasıdır – perakende ve hafif hizmet alanı hareketlilik ortamı için son derece entegre bir çözümdür tüm araçlarla işletmelerin günlük iş faaliyetlerini yerine getirmeleri gerekir – atölye ve arka odadan içeride hafif hizmet lojistiği ve dışarıda teslimat.

Dolphin CT40 güçlü ve sağlamdır, yüksek performanslı bir octo-çekirdek yonga seti, hızlı Wi-Fi ve 4G LTE bağlantısı ile iş ortaklarına ihtiyaç duyduklarında iş açısından kritik bilgilere hızlı erişim sağlar. Sağlam gövde ve Corning® Gorilla® Glass 5 ekranı ünitenin yanlışlıkla düşmelere ve düşmelere karşı korunmasına yardımcı olur ve şık, ergonomik tasarım elinize kolayca sığar ve gün boyu rahatlıkla kullanılabilir.