CN80

Honeywell CN80 El Terminali

Dokunmatik ekran özelliklerine geçtiğinizde veya işinizin doğası gereği anahtar bağımlıysanız, Honeywell Dolphin ™ CN80 avuçiçi bilgisayar, geleceğe konumlanırken, işlemlerin hızını ve doğruluğunu artırmanıza yardımcı olabilir. Bu dayanıklı, Android ™ uyumlu el bilgisayarı, tam dokunma özelliklerine ve ciddi ayarlarda bile yüksek işlem oranlarında hızlı veri girişi için gerçek tuşlara sahiptir.

Lojistik, depo ve saha hareketlilik organizasyonları hem Android’de hem de tuş takımı merkezli cihazlardan tam dokunmatik ekrana geçen cihazlara geçiştir. Ancak bu yeni dokunmatik merkezli dünya için pek çok eski uygulama henüz güncellenmemiştir ve birçok kullanım örneği için, anahtarlar veri yakalamada esastır.

Neyse ki, boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir ultra sağlam mobil bilgisayar var. Dolphin CN80 cihaz kullanıcıları kendi çevre bugün için en iyi giriş yöntemini seçmek ve aynı zamanda geleceğin dokunmatik merkezli uygulamalar için hazır olması için izin geniş 4.2-inç canlı renk dokunmatik ekran ve sayısal veya QWERTY tuş takımı seçeneği bir arada sunuyor.

Honeywell Mobility Edge platformu üzerine inşa edilen Dolphin CN80, ortak bir donanım ve yazılım platformuna dayanan entegre, tekrarlanabilir ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar – müşterileri kurumsal güvenlik, güvenilirlik, performanstan ödün vermeden entegrasyon ve esnek olmayan teknolojiler etrafında karşılaştıkları kısıtlamalardan kurtarır. yönetim özellikleri.

Şirket genelinde birden fazla cihazla çalışmak, Kurumsal BT’nin yönetmesi ve sürdürülmesi için zaman ve maliyet açısından yoğun karmaşıklıklar sunar. Mobility Edge platformu, müşterilerin kurum genelinde provizyon, sertifikalandırma ve dağıtım sürecini hızlandırmasını sağlar. Dolphin CN80 cihazı, Android Nougat’tan Android R’ye kadar, beş nesil Android boyunca geniş bir ürün yaşam döngüsü sunar ve müşteri yatırım getirisini en üst düzeye çıkarır ve daha düşük toplam TCO sağlar. Cihazın gelişmiş kurumsal yaşam döngüsü araçları, yazılım güncellemeleri, yeni çalışanların eğitilmesi ve yedek havuzların yönetimi gibi sık tekrarlanan görevleri de basitleştirir.

Ayrıca, ultra sağlam Dolphin CN80, hızlı veri işleme ve 1D / 2D tarama, gelişmiş ağ bağlantısı ve çalışanlarınızın birden fazla vardiya boyunca üretken ve üretken kalmasını sağlamak için önceki nesillere göre iki kat daha uzun ömürlü pil ömrüne sahiptir.