Honeywell CN51 El Terminali

Honeywell CN51 cihazı, Windows® ya da Android ™ işletim sistemlerinizle benzersiz bir çok yönlülük sunar. Bunlara güç dolu 1,5 GHz çift çekirdekli, çok işlemcili işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB Flash ekledik. Ayrıca, en yüksek seviyede geleceğe karşı dayanıklılık özelliğine sahip olacaksınız. 5 megapiksellik bir renkli kamera, cihazın yeteneklerine katkıda bulunur.

Üstün kullanıcı deneyimi için tasarlandı. CN51 mobil bilgisayarın geniş, çoklu dokunuşlu, açık havada okunabilir ekranı, uygulama görüntüleme için geniş bir alan sağlar.

Daha az kaydırma. Daha fazla verimlilik. Ve imzaları da yakalamak için daha fazla alan.

CN51 bilgisayarının içinde, son teknoloji ürünü akıllı batarya teknolojisi, tam vardiyayı sürdürebilmek için yeterli güç sağlar. Aynı zamanda yedek piller için maliyeti azaltır.

Ek özellikler ve avantajlar şunlardır:

  • Yüksek performanslı görüntüleyici, düşük ışıkta bile hızlı ve doğru barkod taraması sağlar.
  • Eşsiz hareket toleransı, yoğun tarama uygulamaları sırasında maliyetli gecikmeleri ve kullanıcı hayal kırıklığını ortadan kaldırır.
  • 5 megapiksellik renkli kamera ve en yeni görüntü işleme teknolojilerimiz, barkod okumadan ötesinde gelişmiş özellikler sunar.
  • Mobile Document Imaging (MDI) ve Remote Deposit Capture (RDC), tam boyutlu kağıt belgeleri dönüştürmek veya ödemeleri elektronik dosyalara dönüştürmek için hızlı ve güvenilir bir yol sağlar. Dosyaları doğrudan yakalama noktasından arka ofis iş akışına aktarın.
  • CloneNGo cihaz temel hazırlığı, hızlı bir şekilde kalkıp çalıştırmak için bir ana yapılandırmayı sınırsız sayıda cihaza kopyalamayı kolaylaştırır.
  • Honeywell SmartSystems ™ Foundation, işlemleri etkilemeden önce sorunları önlemek için temel alt sistemleri izler .