ck70

Honeywell CK70 El Terminali

CK70 mobil bilgisayar, kurye ekspresinin ve paket / posta işlemlerinin benzersiz ihtiyaçlarını hedefler. Cihazın özellikleri, verimliliğinizi artırmaya ve en zorlu koşullarda bile, takip-izleme ve teslim etme kanıtı uygulamaları için benzersiz bir güvenilirlik sunmaya odaklanır.

Bir kurye ekspres, parsel (CEP) veya posta işlemi çalıştırırsanız, o zaman CK70 Ultra Dayanıklı Mobil Bilgisayar sizin için. CK70 bilgisayarını, verimliliği arttırmak ve en zorlu koşullarda bile, takip ve teslim etme kanıtı uygulamalarınız için eşsiz bir güvenilirlik sunmak üzere tasarladık.

Görüntüleme motorumuz sektördeki en hızlılardan biridir. Saniyede 12,7 m’ye (500 in) kadar hareket eden barkodları tarayabilir. Sonuç olarak, CK70 bilgisayarı, yüksek dinamik bir iş ortamında bile çalışanlarınıza dikkate değer hareket toleransı ve yüksek okuma oranları sunar.

CK70 bilgisayarın hedefleme sistemi, iş akışlarınız için de tasarlanmıştır. Parlak beyaz LED aydınlatma ve tüm aydınlatma koşulları için optimize edilmiş bir kırmızı lazer aimer içerir.

Ayrıca, aimer 35 derecelik bir açıyla aşağı doğru düştüğü için, mobil çalışanlarınızın CK70 bilgisayar ekranını görüntülerken parseller üzerindeki barkodları taraması daha kolay.

Ek özellikler ve avantajlar şunlardır:

  • Ultra sağlam sınıfında diğer form faktörlerinden yüzde 12 daha küçük ve hafiftir.
  • Endüstriyel sınıf süper motorlu çok motorlu işlemci, daha düşük güç tüketimi ile daha hızlı performans sunar.
  • Aşınmaya dayanıklı Gorilla® Cam dokunmatik panelli parlak VGA ekran, size eski dokunmatik panel teknolojilerinin iki kat ömrünü uzatır.
  • Uygulamaya özel klavye düzeni, tüm gün tek elle kullanım için zahmetsiz, hem ince hem de arkadan aydınlatmalı.