CK3X

Honeywell CK3X El Terminali

Yüksek performanslı, çok yönlü tarama ve endüstri lideri pil ömrü ile sağlam CK3X Mobil Bilgisayar iş akışlarını kolaylaştırır ve iş gücünüzün performansını artırır. İsteğe bağlı RFID okuyucu mevcuttur.

Günümüzün iş dünyasının temposu ve rekabet gücü ile, müşteriler her zaman zamanında ve hasarsız olarak teslim edilmek üzere doğru siparişler beklemektedir.

CK3 modelinin popüler ergonomik tasarımını genişleten CK3X Mobil Bilgisayar en iyisini alır ve daha da iyi bir hale getirir. Çalışanlarınızı, dağıtımı kolay bir mobil çözümle, doğruluk ve üretkenlik için donatır ve size yatırımınıza hızlı bir geri dönüş sağlar. 

Daha da iyisi, CK3X mobil bilgisayar, aynı sınıftaki geleneksel sağlam cihazların büyüklüğü ve boyutu olmadan gelir.

  • Entegre alan görüntüleyici seçiminizi yapın: standart menzil taraması veya yakın / uzak menzilli tarama.
  • Düşük kaliteli veya hasarlı kodlarda bile 1D ve 2D barkodlarda benzersiz tarama performansı.
  • Çok yönlü tarama ve çok yüksek hareket toleransı desteği, çalışanların doğru bir taramayı yakalamasını ve bir sonraki göreve hızla geçmesini kolaylaştırır.

Son derece uyumlu bir tasarıma sahip olan CK3X bilgisayarı, bir 802.11 a / b / g / n ve Bluetooth® kablosuz teknoloji radyosunun yanı sıra isteğe bağlı bir RFID okuyucu aksesuarı ile desteklenir.

Ve Honeywell Vocollect ™ sesini ekleyerek, sesle yönetilen iş akışlarının kanıtlanmış sonuçlarını, aynı cihazda geleneksel barkod veri toplama ile birleştirebilirsiniz.