CK3R

Honeywell CK3R El Terminali

Kullanımı kolay. Uygulaması kolay. CK3R mobil bilgisayar, işinizin sağlam, güç tasarrufu sağlayan tasarımı ve hızlı, doğru bir tarama ile otomasyonun tüm avantajlarını yakalamasına yardımcı olur.

CK3R Mobil Bilgisayar ile operasyonlarınızı verimli, otomatik ve yüksek performanslı bir çalışma ortamına optimize edin . Çalışanlarınızın verimli bir şekilde tam hızda çalışmasını sağlamak için buna güvenebilirsiniz. İş akışı performansınızı geliştirmek, hepimizin neyle ilgilendiğidir.

Son teknoloji ürünü güç tasarrufu sağlayan tasarımı sayesinde, CK3R tam vardiyalı pil ömrü sunar – tarama ve ağ yoğun uygulamalarını çalıştırırken bile. İnce ve hafif tasarımı sayesinde CK3R rahat ve kullanımı kolay.

Ardından CloneNGo, çığır açan cihaz ön hazırlık teknolojimiz var. CK3R cihazlarınızı tek bir ana üniteden yapılandırmak ve dağıtmak için basitleştirin ve hızlandırın. Gelişmiş BT desteği gerekli değildir.

Microsoft® Windows Embedded Handheld işletim sistemini çalıştıran CK3R bilgisayar, çok çeşitli kurumsal yazılım uygulamalarını destekler. İsteğe bağlı Honeywell İstemci Paketinden de yararlanabilirsiniz. Tam Terminal Emülasyonu ve HTML5 gibi gelişmekte olan endüstri standartlarını destekleyen bir kilitleme web tarayıcısını içerir. Sonuç: iş akışının yönlendirildiğinden ve web erişiminin sınırlı olduğundan emin olmak için tutarlı bir kullanıcı arayüzü ve ortak menü yapısı.

CK3R mobil bilgisayarı yazıcılarımız, tarayıcılarımız ve servisimizle birleştirin. BT karmaşıklığı olmadan veri toplama görevlerinizi otomatikleştiren kanıtlanmış bir kurumsal iş çözümünden faydalanacaksınız.