Honeywell 70e

Honeywell 70e El Terminali

Honeywell Dolphin 70e Siyah EHD, bir tüketici cihazının boyutunu, tarzını ve kullanılabilirliğini geleneksel sağlam bir el cihazının güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü ile başarıyla birleştirir. Premium malzemelerle tasarlanan 70e cihazı, şirketin öngörülemeyen ortamlarında karşılaşılan zorluklarla başa çıkarken kişisel kullanımınıza zarif bir şekilde uyum sağlar.

Dolphin 70e Siyah Kurumsal Hibrit Cihazını (EHD) yıllarca sağlam ve güvenilir bir şekilde çalıştırarak toplam sahip olma maliyetinizi düşürdük. 

  • Corning® Gorilla® Glass’ı bir araya getiren cihazın dokunmatik ekranı, hasara karşı son derece dayanıklı.
  • Sahada kanıtlanmış dayanıklı tasarım, zorlu çalışma ortamlarına ayak uydurmak için betona 1,21 m (4 ft) damla ve 1.000 0,5 m’den (1,64 ft) fazla dayanabilir.
  • Bir IP67 derecesiyle desteklenen 70e cihazı toz geçirmezdir ve 1 m’ye (3,28 ft) kadar suya düşmüş olsa bile sizi programda tutar.
  • Hatta -20 ° C (-4 ° F) gibi düşük sıcaklıklarda bile, bu gibi koşullarla ilişkili duruş sürelerini en aza indirir.
Mobil ekibiniz Dolphin 70e Siyah EHD’nin kristal netliğinde 10.92 cm (4.3 inç) ekranını takdir edecek. Açık havada da dahil olmak üzere neredeyse tüm aydınlatma koşullarında net bir görüntü sağlar. Ve ekran, gelişmiş akıllı telefonlarda kullanılan aynı kapasitif dokunmatik ekran teknolojisine sahiptir, bu yüzden cihazı çalıştırırken kullanışlı, iki parmak hareketlerine cevap verir.