datalogic joya touch

Datalogic Joya Touch Özellikleri

4.3 inç FWVGA ve QVGA ekran

2D görüntüleme teknolojisi

‘Yükseltme Modu’ ile kablosuz şarj ve çok yönlü kilitleme 3 yuva beşiği

Dokunmatik ekran ile yenilikçi tetikleme için Datalogic SoftSpot teknolojisi

Kullanıcıları bilgilendirmek için titreşim özelliği

Çok amaçlı cihaz: el veya tabanca-kavrama seçenekleri

Datalogic Joya Touch El Terminali

Joya Touch, perakendede kullanım için çok amaçlı bir araçtır ve yatırım getirinizi optimize eder

Joya Touch çok amaçlı cihaz, Kendiliğinden Alışveriş, Kuyrukta Yeştirme ve Hediye Tescil Merkezi gibi tüketiciye dönük uygulamaların, Raf Yenileme, Envanter Kontrolü, Marka Downs, Fiyat Çekleri ve daha fazlası gibi operasyonel uygulamalarla aynı cihaz üzerinde yerleşik olmasını sağlar.

İki form faktörü (el tipi ve tabanca-tutacağı) sayesinde, perakendeciler uygulamalarına uyacak şekilde cihaz konfigürasyonlarını kullanabilirler. Bir formdan diğerine geçmek hızlı ve kolaydır.

Joya Touch cihazı, kullanımı kolay bir yumuşak tetikleme için cihaz ve beşikler, hızlı şarj modu ve Datalogic SoftSpot ™ teknolojisinin bakım ve temizliğini ortadan kaldıran endüstrinin ilk kablosuz şarj teknolojisi gibi birçok yenilikçi özellik ile birlikte gelir.

Teknolojiyle dolu olan bu cihaz, hiper yerelleştirilmiş içerik, promosyonlar ve konum algılama için Beacon’ları desteklemektedir. Bu benzersiz el cihazı, yazıcılar ve seri profili kullanan diğer cihazlar gibi çok çeşitli kablosuz çevre aygıtlarını bağlayabilir.

Joya Touch, kullanıcı tarafından çeşitli şekillerde kişiselleştirilebilir: büyük harf ve pil kapağının rengini değiştirerek veya hatta ön logoyu değiştirerek. Ayrıca, kişiselleştirilmiş ekran koruyucularını kurumsal renkler ve temalarla sipariş etmek veya tüketici malları üreticileri tarafından sponsorlu reklam olarak satmak mümkündür.