.Datalogic Falcon X3+ El Terminali

Datalogic Joya Touch A6 Özellikleri

4.3 inç FWVGA çoklu dokunmatik ekran

Hızlı ve takviye şarj teknolojisine sahip kablosuz şarj (Qi uyumlu)

2D alan görüntüleme teknolojisi ve Digimarc ™ desteği

Android 7.1 özellikli güçlü Qualcomm platformu

İnternet Protokolü üzerinden Ses (VoIP), kullanıcıların Wi-Fi üzerinden telefon görüşmeleri yapmasına ve almasına olanak tanır

Çok amaçlı cihaz: el veya tabanca-kavrama seçenekleri

Datalogic Joya Touch A6 El Terminali

Joya ™ Touch A6, çeşitli perakende uygulamaları için ideal olan son teknoloji ürünü bir Android ™ tabanlı mobil bilgisayardır.

Joya Touch A6, Kendi Kendini Alışveriş, Fiyat Denetimi, Markdown, Raf Yenileme, Envanter, Erişim Kontrolü ve daha fazlası gibi çeşitli perakende uygulamaları için ideal olan çok amaçlı bir cihazdır.

Joya Touch A6 cihazı Android ™ 7.1 Nougat özellikli güçlü bir Qualcomm Snapdragon platformuna sahip. Bu cihaz iki form faktöründe mevcuttur: akıllı telefona benzeyen elle tutulan bir versiyon ve rahat bir tetikleyici ile bir tabanca-tutuş versiyonu. Kullanıcılar, bir formdan diğerine kolaylıkla, uygulamalara ve kullanıcı tercihlerine uyarlanabilirler.

Joya Touch A6 cihazı, sektördeki ilk kablosuz şarj teknolojisi (Qi uyumlu) kullanılarak şarj edilir ve bu da cihaz ve kızaklardaki temasların bakım ve temizlenmesine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu, destek maliyetlerini radikal bir şekilde azaltır ve cihazların ömrünü uzatır.

Bu cihaz aynı zamanda bir telefon. CSip protokolünü kullanarak, Joya Touch A6, Wi-Fi ağı (VoIP) aracılığıyla telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilir.