Joya-Touch-A6-Healthcare

Datalogic Joya Touch A6 HC Özellikleri

Hızlı ve takviye şarj teknolojisine sahip kablosuz şarj (Qi uyumlu)

Beyaz ışıklı aydınlatma kullanarak 2D alan görüntüleme teknolojisi

Android 6.0 ve Android 7.1’e yükseltilebilir alana sahip güçlü Qualcomm platformu

İnternet Protokolü üzerinden Ses (VoIP), kullanıcıların Wi-Fi üzerinden telefon görüşmeleri yapmasına ve almasına olanak tanır

Kimyasallara dayanıklı plastikler / muhafaza günlük temizlik prosedürlerine karşı dayanıklıdır.

Çok amaçlı cihaz: el veya tabanca-kavrama seçenekleri

Datalogic Joya Touch A6 HC El Terminali

Joya ™ Touch A6 HC, çeşitli sağlık hizmetleri ve hastane uygulamaları için ideal, son teknoloji ürünü bir Android ™ tabanlı mobil bilgisayardır.

Joya Touch A6 Healthcare (HC), yatak başı bakımı, başvuru, hemşirelik etkinlikleri, eczane ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamalar için ideal olan çok amaçlı bir sağlık cihazıdır.

Joya Touch A6 HC cihazı Android ™ 6.0 Marshmallow’a sahip güçlü bir Qualcomm Snapdragon platformu ile geliyor ve Android 7.1 Nougat’a yükseltilebilir alan. Bu cihaz, iki form faktöründe mevcuttur: akıllı telefona benzeyen el tipi bir model ve rahat bir tetikleyici ile bir tabanca-tutuş versiyonu.

Joya Touch A6 HC cihazı, sektördeki ilk kablosuz şarj teknolojisi (Qi uyumlu) ile şarj edilir ve bu da cihaz ve kızaklardaki temasların bakım ve temizliğini ortadan kaldırır. Bu, destek maliyetlerini radikal bir şekilde azaltır ve cihazların ömrünü uzatır.

Bu cihaz aynı zamanda bir telefon. CSip protokolünü kullanarak, Joya Touch A6 HC Wi-Fi ağı (VoIP) aracılığıyla telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilir.