datalogic Falcon x3+

Datalogic Falcon X3+ Özellikleri

Windows Embedded El 6.5 veya Windows CE 6.0 Pro İşletim Sistemi

3,5 inç dokunmatik ekranın seçimi: QVGA veya VGA

Otomatik Değişen Lazer ve Ekstra Uzun Menzilli 2D Görüntüleyici

Bluetooth® kablosuz iletişim; CCX v4 sertifikalı, çift bantlı 802.11 a / b / g / n radyo

Datalogic’in iyi okunan geribildirim için patentli ‘Yeşil Nokta’ teknolojisi

İsteğe bağlı 3,1 Megapiksel otomatik odaklamalı kamera

Datalogic Falcon X3+ El Terminali

Sağlam ergonomik, Depolamada en yüksek performansı sağlamak için tam donanımlı bir mobil bilgisayarda bir araya geliyor.

Falcon ™ X3 + mobil bilgisayar, gerçek zamanlı işlem görünürlüğüne ihtiyaç duyan zorlu ortamlar için özel bir çözüm sunarken en üst düzeyde sağlamlık, ergonomi, bilgi işlem ve veri yakalama teknolojileri sunar.

Falcon’un Laird / Summit IEEE 802.11 a / b / g / n çift bantlı Wi-Fi radyo, maksimum kapsama alanı için yeni bir farklı anten sistemi ile birlikte olağanüstü veri çıkışı sağlar. CCX v4 sertifikası, PCI uyumluluğu ve büyük tesisler arasında kesintisiz dolaşım için şifreleme seviyeleri sağlar.

Falcon X3 + mobil bilgisayarın benzersiz özellikleri arasında, bir tabanca tutacağı veya elde taşınan form faktörü, sayısal ve alfasayısal klavyeler, Microsoft Windows® işletim sistemlerinin seçimi, standart aralık veya ekstra uzun menzilli 2D görüntüleyici, yüksek performanslı bir lazer veya otomatik 1D etiketlerinde maksimum mesafe için lazer aralığı. Datalogic’in patentli ‘Yeşil Nokta’ teknolojisi, aşırı gürültünün bir faktör olduğu ortamlarda tarama yaparken iyi okunan görsel onay sağlar. Falcon X3 + mobil bilgisayarı, tanıtım ekranlarını doğrulamak ve hasarlı veya iade edilen malları belgelemek için bir kamera da içerir.

Datalogic’in yazılım araçları ve stratejik yazılım ittifakları X3 + mobil bilgisayarı iş uygulamasına uyarlarken, Datalogic’in kapsamlı servis programları Falcon yatırımını koruyor.