Datalogic DL AXIST El Terminali

Datalogic DL AXIST Özellikleri

Kurumsal uygulamalar için tasarlanmış ve optimize edilmiş Android performansı

1,8 m / 6,0 ft düşüş direnci

Enterprise için Android KitKat 4.4.4

IP67 değerlendirmesi

İyi okunan geribildirim için Datalogic’in patentli ‘Yeşil Nokta’ ile çok amaçlı 2D görüntüleyici; LED Flaş ile 5 MP Otomatik Odaklı Kamera

MIMO teknolojisi ve Cisco CCX v4 sertifikalı 802.11 a / b / g / n; Konum tabanlı uygulamalar için Kurumsal Sınıf Destekli GPS ile ses ve veri iletişimi için 3G / 4G hücresel; Fener için Bluetooth® kablosuz teknoloji v4.0 BLE ile

Datalogic’in SoftSpot ™ teknolojisi

Yapılandırma ve eşleştirme için NFC

Gorilla Glass 3 ile 5 inç HD çoklu dokunmatik ekran

Datalogic DL AXIST El Terminali

DL-Axist ™ PDA, Android ™ teknolojisine ve mükemmel bir 5 inç ekrana sahip sağlam, tam dokunmatik Kurumsal Sınıf PDA’dır.

DL-Axist ™ PDA, Android ™ teknolojisine ve parlak tam dokunmatik 5 inç ekrana sahip sağlam bir PDA’dır. Endüstriyel dayanıklılık ile bu PDA, çoğu iç ve dış ortamlarda hayatta kalır. Bu PDA’nın Corning® Gorilla® Glass 3 dokunmatik ekranı ve tarama penceresi vardır, isteğe bağlı koruyucu lastik çizme ise ek koruma sağlar. 

DL-Axist PDA, standart mesafelerde yüksek yoğunluklu kodlardan hızlı ve kolay veri yakalama sağlayan çok amaçlı bir 2D görüntüleyici ile donatılmıştır ve iyi okunan geri bildirim için Datalogic’in patentli ‘Yeşil Nokta’ teknolojisini içerir. Dahili LED flaşlı bir otomatik odaklama kamerası, görüntü belgelerini gerektiren uygulamalar için kolay fotoğraf çekimi sağlayan standarttır.

Datalogic’in SoftSpot ™ teknolojisi dahildir. Bu kullanıcı tanımlı yüzen yumuşak tetik, ekranın herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve hemen hemen her görevi yürütecek şekilde programlanabilir.

PDA’yı arka ofis ve lojistik de dahil olmak üzere yoğun tarama uygulamalarında kullanırken takılabilir bir Tabanca-Grip tutacağı aksesuar olarak mevcuttur (ayrıca Lastik Önyükleme 94ACC0132 gerektirir).