TTP-2410MT

TSC TTP-2410MT Barkod Yazıcı

TTP-2410MT yazıcı, TTP-2410M platformuna yapılan en önemli yükseltmedir. TTP-2410MT Serisi, yüksek teknoloji ürünü bir yazıcı kafasına, daha hızlı yeni bir işlemciye ve tüm bellek kullanıcılarının en yüksek hızlarda yüksek kaliteli etiketler basmaya ihtiyacı olacak.

Gelişmiş Baskı Kalitesi
TTP-2410MT Serisi, daha hızlı işlemciler ve yükseltilmiş ürün yazılımı ile birleştirilmiş yeni baskı kafası teknolojisi sayesinde orta dereceli bir yazıcıda şimdiye kadar sunulan en iyi baskı kalitesini sunuyor. İster tek bir etiket basıyor olun, isterse binlerce etiket basıyor olun, her pikselin ısıtılması gereken süreyi her defasında doğru, keskin ve net etiketler sağlayacak şekilde izleyen ve hassas bir şekilde hesaplayan gelişmiş Termal Baskı Kalitesi “Termal Akıllı Kontrol” olarak adlandırıyoruz. bir parti.

Yüksek Hızlı Performans, daha fazla bellek
Bir önceki modele kıyasla, TTP-2410MT daha hızlıdır, saniyede 14 inç performans gösterir ve 128 MB’lık Flash ve 128 MB SDRAM bellek artar. Dahili Ethernet, USB 2.0, USB host, paralel ve seri arayüzler standarttır. 

Renkli Bir Seçim
Yeni TTP-2410MT Serisi, basit yazıcı kurulumu ve iş durumu için 6 düğmeli kontrol kullanıcı dostu tasarımıyla yüksek kontrastlı 4.3 “renkli dokunmatik LCD panel ile birlikte gelir. 

Çok çeşitli uygulamalar için Çoklu Çözünürlükler
TTP-2410MT Serisi, sağlık hizmetleri hasta güvenliği, elektronik ve takı etiketlemeden nakliye ve dağıtım etiketlerine kadar geniş bir yelpazede etiketler yazdırabilir ve bu sayede endüstriyel işlerde baskı için idealdir. 

Yeni TTP-2410MT Serisiyle üç model mevcut. TTP-2410MT saniyede on dört inç’e kadar hızlarda 203 dpi hızında basar, TTP-346MT saniyede on inç’e varan hızlarda 300 dpi çözünürlük sunar ve TTP-644MT 600 dpi çözünürlüğe sahiptir. küçük 2D barkodlar, grafikler, ince baskı ve diğer ultra yüksek çözünürlüklü görüntüler.

Standart özelliklerle yüklü
TTP-2410MT Serisi, zorlu ortamlarda dayanacak şekilde tasarlanmış, geniş 8.2 inç dış çaplı etiket rulosunu ve yüksek hacimli baskı için 600 metreye kadar şerit kapasitesini destekleyen, sert, tam bir döküm alüminyum çerçeveye sahiptir.  

Yazıcımızın yerleşik olması nedeniyle, bunları standart iki yıllık sınırlı bir garanti ile destekliyoruz.

Güçlü TSPL-EZ yazıcı programlama dili
TTP-2410MT Serisi, Line Mode, Eltron® ve Zebra® dilleri de dahil olmak üzere tam uyumlu standart endüstri emülasyonu seti olan TSPL-EZ yazıcı kontrol diline sahiptir ve Oracle dahil birçok BT ortamında çalışacaktır. SAP, Unix, AS / 400, Windows, Stand Alone ve daha birçokları.

  • Endüstriyel görevli baskı
  • Sağlık Hasta Güvenliği
  • Uygunluk Etiketleme
  • Süreçte Çalışmak
  • Sipariş karşılama
  • dağıtım
  • Nakliye / Alma
  • Biletleme
  • Elektronik ve Mücevher Etiketleme