B-SX8T

TOSHIBA B-SX8T Barkod Yazıcı

Toshiba’nın RFID işlevselliğine ve güçlü ağa sahip B-SX8 geniş web yazıcıları, çok çeşitli ortamlar ve uygulamalar için üstün performans sunar. Bu yenilikçi endüstriyel yazıcılar, son derece hızlı işleme, büyük dahili bellek, web yazıcı kontrolleri, olağanüstü SNMP ağ araçları ve RFID seçenekleri dahil olmak üzere gelişmiş özellikler sunar.

Toshiba’nın çığır açan CPU teknolojisini kullanan B-SX8 modelleri, geniş bir arabirim seçeneği ile yüksek hızlı baskı ve gelişmiş işlem sunar.

305 dpi, 213,3 mm genişliğinde baskı kafaları geniş formatlı uyumluluk etiketlerinin hızlı yazdırılmasını kolaylaştırır.

Şerit kaydetme işlevi, gerekmediğinde şeridi korur, maliyetleri düşürür, düşük zaman miktarı ve RFID kodlama çalışması için en iyi performansı sağlar.

Gelecek prova için, B-SX8 yazıcılar eski sistemlerle, Toshiba veya Toshiba ile uyumludur. 
Yazılım ve sarf malzemeleri B-682, B-882, B-672 ve B-872 yazıcılarıyla uyumludur.

BCI (Temel Komut Tercüman), diğer teknoloji sistemlerinin kolay entegrasyonunu sağlayan harici cihazlarla iletişim kurabilir.

B-SX8, kullanıcının IP adresleri üzerinden ağa bağlı tüm Toshiba yazıcılarını yönetmesini sağlayan ücretsiz bir Merkezi Ağ Yönetimi Paketi ile birlikte gelir.

Toshiba’nın tüm endüstriyel ortamlar için yeni nesil termal yazıcıları RFID hazırdır.