B-EX4T1

TOSHIBA B-EX4T1 Barkod Yazıcı

TOSHIBA B-EX4T1 B-EX serisinin tanıtımı – orta sınıf fiyat etiketi, geliştirilmiş performans, servis kolaylığı ve gerçek anlamda yeşil kimlik bilgisi ile çok çeşitli uygulamalar için premium endüstriyel yazıcı yelpazesi.

Toshiba B-EX4, bekleme modunda 9W’dan daha düşük bir seviyede, bir Energy Star programına hak kazanan ekolojik endüstriyel bir yazıcıdır. Bir önceki modele kıyasla, güçte yaklaşık% 40’lık daha düşük güç tüketimi ile.

14 ips hızında B-EX4, SX serisinde (10 ips)% 40’lık bir verimlilik artışı sağlıyor. Ethernet ve USB 2.0, paralel, seri ve kablosuz LAN seçenekleri ile standarttır. B-SX serisi ile tamamen uyumludur, eski yazıcıların hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Ek olarak, gelişmiş işlem yetenekleri yüksek verimi kolaylaştırır.

SX serisinin kolay kullanımıyla devam eden B-EX serisi, bakım maliyetlerini daha da düşürerek kullanıcı tarafından değiştirilebilen ek baskı kafası ve merdane silindirini de içeriyor. Benzersiz sezgisel grafikli LCD ‘yardım masası’ ekranı, kullanılabilirliği geliştirir ve acemi kullanıcının, gerektiğinde, kullanıcı eğitimini en aza indirerek anında düzeltici önlem almasını ister.

Toshiba, pazar lideri B-SX4’ün üstün tasarım öğelerini müşterilere orta sınıf bir fiyata yüksek kaliteli bir sanayi ürünü sunmak için mat siyah B-EX4’e paketledi. Özellikleri şunlardır: yan açma; çift ​​şeritli motor kontrolü; otomatik merkez medya yükleme; kenar veya düz baskı kafası; isteğe bağlı şerit tasarrufu; BCI (Temel Komut Yorumlayıcı) uyumluluğu. (Toshiba, yazıcının arayüzünü kontrol etmek için Temel Komut Dili kullanır.)