QuickScanLite QW2100

Datalogic QuickScan Lite QW2100 Özellikleri

Geniş tarama açısı

Direnç 1,5 m / 5,0 ft Bırak

Su ve Partikül Sızdırmazlık Derecesi: IP42

Lazer benzeri tiner ve genişletilmiş tarama hattı

Toplu paketleme mevcuttur (kutu başına 10 tarayıcı)

Datalogic’in iyi okunan geribildirim için patentli ‘Yeşil Nokta’ teknolojisi

Datalogic QuickScan Lite QW2100 Barkod Okuyucu

Sağlam görünüme ve üstün 1D okuma performansına sahip ekonomik lineer görüntüleyici

QuickScan ™ okuyucu serisi, Datalogic ADC’nin genel amaçlı elde taşınan veri toplama ürünlerinin değer çizgisidir. QuickScan Lite QW2100 linear görüntüleyici, dünyanın bazı bölgelerinde yaygın olan uzun ve kesik barkodları okumak için özel olarak oluşturulmuş bir giriş seviyesi ürünüdür. Perakende, hafif üretim, belge / fatura işleme ve bankacılık / finans ortamlarında kullanım için mükemmeldir.

QW2100 kamera küçük, hafif ve ergonomik tasarımı günlük operasyonlarda kullanım için rahattır. Çoğu 1D barkodlarında hızlı okuma performansı sunar ve geniş bir tarama çizgisine sahip geniş bir tarama açısı sunar, bu da genellikle fatura faturalarında bulunan ve elektronik parça üreticileri tarafından kullanılan daha uzun ve daha geniş barkodları yakalamak için mükemmeldir. Ek olarak, tarama çizgisi daha ince ve parlaktır; bu da kullanıcıların tarama mesafesini arttırmak zorunda kalmadan geniş açılarda tarama yapabilmelerini sağlar.

QW2100 görüntüleyici için, hafif ağırlıkta, stand yerine tutucu olarak katlanabilir ve çeşitli açı ayarları için ‘eğilebilir kafa’ özel olarak tasarlanmış bir stand oluşturulmuştur.

QW2100 görüntüleyici iki arayüz seçeneğiyle mevcuttur: USB veya Klavye Wedge / RS-232 ve sadece bir tarayıcı olarak veya bir tarayıcı, kablo ile donatılmış bir kit olarak ve eller serbest kalmasını sağlamak için bir stand olarak kullanılabilen çeşitli paketleme seçenekleri içerir. okuma seçenekleri. Datalogic Aladdin ™ konfigürasyon yazılımı, deneyimsiz kullanıcılar için bile başlangıç ​​prosedürünü basitleştiren kullanıcı dostu özellikler sunar.