powerscan PM9500

Datalogic PowerScan PM9500 Özellikleri

Noktadan noktaya ve çok noktalı aktarım ve tam 2 yolla iletişim

İsteğe bağlı ekran ve 4 veya 16 tuşlu klavye ile kullanılabilir

Kullanıcı tarafından değiştirilebilir lityum iyon pil

Datalogic’in STAR Cordless System ™ 2.0 (433mHZ)

Dahili çoklu arabirim RS-232, Klavye Takozu, USB ve Staandard ve Endüstriyel Ethernet

Yüksek performanslı Likit Lens, geniş ve yüksek yoğunluklu kodları okumak için alan derinliğini artırır

Datalogic PowerScan PM9500 Barkod Okuyucu

Datalogic’in STAR 2.0 Kablosuz Sistem ™ radyosuna sahip yüksek esnekliğe sahip 2D barkod okuyucu

PowerScan PM9500 barkod okuyucu, tüm zorlu uygulamalar için uygun sağlam bir telsiz okuyucudur. Çok yönlülüğün, kullanım kolaylığının ve radyo menzilinin olağanüstü özelliklerini geliştiren patentli bir radyo olan yeni nesil Datalogic’in STAR Akülü Sistemi ile donatılmıştır. 

PM9500 serisi iki ekran seçeneği sunar: 4 yapılandırılabilir tuş ve 16 tuşlu tam bir klavye. Bu, ev sahibi ve kullanıcı arasındaki etkileşimi, daha güvenilir ve etkili iletişim için iki yönlü bir bilgi alışverişine izin verir.

Uzun ömürlü pil ömrü, birden fazla yoğun taramayı garantiler.

Kol şekli, dengeli ağırlığı ve sezgisel nişan alma sistemi, yüksek ergonomik okuma ve okuma rahatlığı sağlarken, geliştirilmiş ergonomi ve kullanıcı rahatlığı için doğal olmayan bilek hareketlerini azaltır. PowerScan 9500 alan görüntüleyiciler, gözlere çok hassas ve yumuşak tarama uygulamaları sırasında operatör için daha az sorun yaratan yumuşak darbeli beyaz bir aydınlatma ışığı kullanır.

BC9180 taban / şarj cihazı bir modelde iki farklı Ethernet bağlantısı içerir: Ethernet ve Modbus gibi standart Ethernet ve Endüstriyel Ethernet protokolleri.